Daňové a ekonomické poradenstvo | MR & Partner

Daňové a ekonomické poradenstvo

Ako členovia Slovenskej komory daňových poradcov máme oprávnenie poskytovať daňové poradenstvo, ktoré spočíva najmä v službách:
 • Pre začínajúcich podnikateľov:
  Poradíme pri zakladaní spoločnosti, pri najdôležitejších formalitách, pri základoch účtovania a administratívnej organizácii firmy. Poznáme zákony a pre klienta hľadáme optimálne riešenie z hľadiska platenia daní.
 • Pre malých a stredných podnikateľov:
  Dokážeme pripraviť daňové priznanie podľa účtovných podkladov. V prípade potreby sa postaráme o celú účtovnú a daňovú agendu. Môžeme preveriť daňovú agendu, ktorú spracovala iná osoba.
 • Pri väčších projektoch a transakciách:
  Ako poradca analyzujeme možnosti, riziká a pomôžeme klientovi pri výbere najlepšej alternatívy, aby sa vyhol sporom so správcom dane. Daňovou analýzou je možné dôkladne zvážiť dôsledky na firmu a financie.
 • Daňová optimalizácia:
  Je to legálna stratégia uplatnenia možností zníženia daňovej záťaže a daňových povinností podniku. Ako daňový poradca navrhujeme optimalizáciu nákladov, resp. postupov v medziach platnej legislatívy.

kancelária Púchov
kancelária Bratislava

Kontaktujte nás a dohodnite si termín osobného stretnutia

Email: office@mrpartner.sk
Telefón: 0910 672 040

Kancelária PÚCHOV:

Pribinova 1168/2
020 01 Púchov

Kancelária BRATISLAVA:

Gajova 4
811 09 Bratislava

Fakturačné údaje:

MR & partner s.r.o.
Bajkalská 45/G
821 05 Bratislava
IČO: 51 199 092


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/sites/6/site85736/public_html/temps/header.php:81) in /www/sites/6/site85736/public_html/code/site-stats.php on line 60